NOVINKY

Anka cup

12.04.2018

Anka cup, kategorie NEJLEPŠÍ PRACOVNÍ FENA ROKU 2017 se naše Májinka umístila na krásném 2.místě. Jsem na tu svoji holčičku tolik pyšná. Mám obrovskou radost.

Naše chovatelská stanice má své logo. Velmi děkujeme za vytvoření Radimovi Mütschovi. Logo obsahuje strom života a goldeny. Chtěla jsem,aby logo říkalo,že goldeni jsou můj život. Miluji ji je, naplňují můj život láskou, vše kolem nich mě baví a jsou neodmyslitelnou součástí mého života. Doufám,že i Vám se líbí.

Dnes je to přesně rok co se naší Májince narodila štěňátka. Všem přejeme hodně zdraví a hodně radosti. Všichni vyrůstají v milujících rodinách a za to jsem velmi ráda.

Wystawa psów rasowych Jeleni Góra 10.3.2018 (Polsko)
Aimee Angel Černilovské zlato-V3 Klasa Junior,
Judge: GrzegorzWystawa psów rasowych Jeleni Góra 10.3.2018 (Polsko)
Aimee Angel Černilovské zlato-V3 Klasa Junior,
Judge: Grzegorz Robak(PL).

28-29.10.2017 tento víkend jsem naší zkouškovou sezónu zakončila s Májinkou na KVZPR v Třeboni, III.cena. Májinka pracovala úžasně. Ani dnešní velmi větrné počasí ji nebylo překážkou. Za to panička by zasloužila.... Totálně jsem Májince pokazila handling na poli a díky tomu jsme spadly do III.ceny. Jsem ráda,že jsme v pořádku doma a doufám,že i...

KVZPR Kařez

21.10.2017

21-22.10.2017 tento víkend jsme strávili na KVZPR v Kařezu. Májinka absolovala zkoušky v první ceně. Moc hezké zkoušky,opět spousta bezvadných přátel a moc šikovných pejsků. Bydleli jsme u našich příbuzných,kteří jsou též super,takže jsme si to moc užili.